smartphone1

Poskytované služby

 1. výměny prasklých a jinak poškozených displejů
 2. výměny digitizérů (dotykového ovládání), případně ochranných skel
 3. opravy tlačítek a spínačů, případně jejich výměnu
 4. opravy a výměny konektorů (USB, audio, napájecí)
 5. výměny krytů
 6. opravy elektroniky
 7. obnovení operačního systému do továrního nastavení
 8. odblokování přístupového hesla
 9. instalace aplikací
 10. zálohování a obnovu dat z paměťových médií
 11. odvirování mobilu (Android i další OS)
 12. aktualizace operačního systému

Důvody, proč si vybrat právě nás:

Osobní přístup – ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle potřeb klientů
Komunikace – snažíme se o to, aby byl zákazník o všem důležitém vždy informován
Poctivost – svěřené servisní zakázky provádíme svědomitě a s ohledem na naši pověst
Dostupnost – síť našich partnerských servisních poboček neustále roste
Profesionalita – servisní personál vyškolený na řešení nejrůznějších problémů
Kvalita – k opravám používáme originální nebo oficiálně podporované náhradní díly
Rychlost – opravu se vždy snažíme uskutečnit v co možná nejkratší době
Všestrannost – široký rozsah opravovaného sortimentu
Vždy něco navíc – drobnosti podtrhující vysoké nároky na kvalitu našich služeb

PECET

logo

Kdo jsme:

Jsme společenství samostatných spolupracujících servisních středisek, které nezávisle poskytují služby spočívající v opravě elektronických zařízení. Specializujeme se na servis mobilních telefonů a smartphonů všech značek (Apple, Samsung, HTC, Lenovo, Huawei, Sony, Nokia a další). Zvládneme samozřejmě také opravy tabletů a jsme odborníci na servis notebooků. Díky mnohaleté praxi máme bohaté zkušenosti s nejrůznějšími problémy v oblasti techniky a elektroniky. Ať už se Váš problém týká čehokoliv, můžete se na nás vždy obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Kontakty na servisní střediska dle jednotlivých krajů najdete v sekci "Kontakty".

Jsme AXNET.

Chcete využít naše služby?

Rozhodli jste se svěřit nám na opravu Vaše zařízení? Naše servisní a sběrná místa jsou rozeseta napříč celou republikou. Stáčí si jen vybrat to, které Vám nejvíce vyhovuje a porouchaný mobilní telefon tam zanést. Případně nám můžete zařízení zaslat pomocí kurýra. Stačí objednat opravu pomocí jednoduchého formuláře.

Před jakoukoliv servisní zakázkou Vám jen doporučujeme provést zálohu všech Vašich důležitých dat.

Před samotnou opravou mobilního telefonu je potřeba každou zakázku adekvátně diagnostikovat a zajistit nejvhodnější způsob řešení opravy. To může nějaký čas trvat. Vždy Vás ale budeme o postupu opravy informovat a zároveň se snažit ji vyřešit co nejdříve.

POBOCKY

Nejběžnější problémy:

 • Chytré telefony se vyznačují obvykle menší uhlopříčkou displeje než například tablety. Platí pro ně ale stejná úskalí. A to, že i když jsou jejich displeje relativně pevné, jsou zároveň velmi křehké. Často stačí jeden nešťastný pád a sklo je prasklé. U tzv. smartphonů se obvykle setkáváme právě s rozbitými ochrannými skly, poškozenými dotykovými plochami nebo celými panely displejů. Oprava prasklého displeje mobilu je tak naším každodenním chlebem.
 • Dalším klasickým problémem jsou poškozené konektory. Ať už se jedná o napájecí, datový či třeba audio konektor, často jsou u chytrých telefonů náchylné na neopatrné zacházení. Častým používáním se mohou kontakty a spoje opotřebit nebo zničit do takové míry, že je třeba mobil rozebrat a konektor vyměnit za nový. Neméně časté jsou pak i závady spínačů a tlačítek.
 • Běžné bývají i výměny kompletních krytů mobilů, ať už plastových nebo třeba hliníkových. Taková výměna se pak obvykle vyplácí až u dražších modelů. Mnohdy nejsou ani takovéto náhradní díly na levnější typy chytrých telefonů oficiálně dostupné.

OCA

Výměna metodou OCA (termovakuové lepení)

Nabízíme zákazníkům vysoce kvalitní výměnu skla na mobilu formou OCA termovakuového lepení. Tento způsob lepení je využíván při výrobě telefonů a díky tomu je garantována maximální kvalita výsledné práce. U některých modelů telefonů je sklíčko přilepeno takzvaně celoplošně. Původní sklo nejdříve za pomocí profesionálního přístroje odstraníme, potom dojde k důslednému očištění od zbytků a nečistot. Očištěný panel důkladně otestujeme a následně provádíme lepení (laminaci) formou OCA termovakuového lepení. Nakonec celý telefon důkladně otestujeme.

Tento způsob opravy je ekonomičtější a tím pádem levnější než celý nový displej. Úspěšnost oprav máme více než 97%. Díky metodě OCA se Vám nemůže stát, že se za sklo dostane prach nebo drobné částečky.

Výše zmíněné závady byly hardwarového charakteru. Nevyplácí se opomíjet ani na softwarovou složku smartphonu, především pak udržovat operační systém optimalizovaný a mít zajištěné antivirové zabezpečení celého systému. Níže ještě několik málo tipů a rad, jak předcházet nejběžnějším problémům s mobily.

Jak se vyhnout problémům se smartphonem:

 1. Vyvarujte se nadměrnému mechanickému namáhání displejů, popřípadě pádům i z relativně malých výšek. Obzvláště pády na hrany smartphonu přináší zvýšené riziko poškození dotykové plochy.
 2. Obdobné platí i pro veškeré konektory a tlačítka.
 3. Používejte legální software a využívejte jeho dostupných aktualizací.
 4. Neshromažďujte v chytrém telefonu zbytečné množství aplikací, které stejně nepoužíváte.
 5. V případě pozorování neobvyklého chování systému, případně jeho zpomalení, doporučujeme softwarovou optimalizaci operačního systému a všech nainstalovaných aplikací, případně kompletní obnovení mobilu do továrního nastavení.
 6. Používejte pokud možno placenou verzi některého z ověřených a kvalitních antivirových programů. Když již takový program vlastníte, nezapomínejte na pravidelné kontroly systému. Dnes a denně se objevují nové typy škodlivého softwaru, které při minulé kontrole vůbec nemusely existovat.

optimalmobil

Na závěr

Nejen při opravě mobilních telefonů, ale při jakémkoli kontaktu samozřejmě dbáme na Vaše soukromí. Všechny informace a data související se servisní zakázkou jsou zcela důvěrná a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv doplňujících informací nás neváhejte kontaktovat.