tablety

Poskytované služby

 1. opravy tlačítek a spínačů, případně jejich výměna
 2. výměny prasklých a jinak poškozených displejů tabletu
 3. výměny digitizérů (dotykového ovládání), případně ochranných skel
 4. opravy a výměny konektorů (USB, audio, napájecí)
 5. výměny baterie v tabletu
 6. výměny krytů
 7. opravy elektroniky
 8. obnovení operačního systému do továrního nastavení
 9. odblokování přístupového hesla
 10. instalace aplikací do tabletu
 11. zálohování a obnova dat z paměťových médií
 12. odvirování tabletu
 13. aktualizace operačních systémů (Android, iOS aj.)

Důvody, proč si vybrat právě nás:

Osobní přístup – ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle potřeb klienta
Profesionalita – servisní personál vyškolený na řešení nejrůznějších problémů
Kvalita – k opravám používáme originální nebo oficiálně podporované náhradní díly
Rychlost – opravu se vždy snažíme uskutečnit v co možná nejkratší době
Dostupnost – stále se zvětšující síť partnerských servisních středisek
Všestrannost – široký rozsah opravovaného sortimentu
Komunikace – snažíme se o to, aby byl klient o všem důležitém vždy informován
Poctivost – svěřené servisní zakázky provádíme svědomitě a s ohledem na naši pověst
Vždy něco navíc – drobnosti podtrhující vysoké nároky na kvalitu našich služeb

PECET

logo

Kdo jsme:

Jsme společenství samostatných spolupracujících servisních středisek, které nezávisle poskytují služby spočívající v opravě elektronických zařízení. Specializujeme se na opravu tabletů většiny typů a značek (Acer, Asus, LG, Samsung, Huawei a další), zvládneme samozřejmě ale i servis mobilních telefonů a zabýváme se také opravou notebookůDíky mnohaleté praxi máme bohaté zkušenosti s nejrůznějšími problémy v oblasti techniky a elektroniky. Ať už se Váš problém týká čehokoliv, můžete se na nás vždy obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Kontakty na jednotlivá servisní střediska po celé ČR najdete v sekci "Kontakty".

Jsme AXNET.

Chcete využít naše služby?

Rozhodli jste se svěřit nám opravu Vašeho tabletu? Není nic jednoduššího než si v našem seznamu servisních a sběrných míst najít to, které Vám nejvíce vyhovuje a tablet tam zanést. Případně si můžete objednat vyzvednutí zařízení naším kurýrem.

Před jakoukoliv servisní zakázkou Vám doporučujeme provést zálohu všech Vašich důležitých dat.

Oprava tabletu musí vždy začít pečlivou diagnostikou a určením nejvhodnějšího způsobu opravy. Kvůli velkému množství různých zařízení na trhu může diagnostika nějaký čas trvat, nicméně vždy se snažíme o maximální rychlost a o postupu následné opravy tabletu naše zákazníky pravidelně informujeme. 

POBOCKY

Nejběžnější problémy:

 • I když jsou displeje relativně pevné, zároveň jsou také velice křehké. Oprava prasklého displeje u tabletu je jednoznačně nejčastěji řešenou závadou. Stačí totiž jeden nešťastný pád, a to i z malé výšky. Obvykle se setkáváme s poškozenými ochrannými skly, dotykovými plochami nebo celými panely displejů. Oprava displeje tabletu často není možná, nebo se cenově nevyplatí, proto je obvykle řešena výměnou celého displeje či prasklého skla.
 • Klasickým problémem jsou také poškozené konektory. Napájení i přenos dat se u tabletů obvykle řeší pomocí standardního micro USB konektoru. Ten je však spolu s dalšími konektory náchylný na neopatrné zacházení. Častým používáním se mohou kontakty a spoje opotřebit nebo rovnou poničit do takové míry, že je třeba tablet rozebrat a konektor vyměnit za nový. Častá jsou pak i poškození spínačů a tlačítek. Pokud tablet nejde nabít a konektory jsou v pořádku, je obvykle na místě výměna baterie v tabletu.
 • Najdou se situace, kdy je potřeba vyměnit i celý kus vnějšího krytu tabletu. Taková výměna se pak obvykle vyplácí až u dražších modelů. Většinou nejsou ani takovéto náhradní díly na levnější typy tabletů oficiálně dostupné. I s tímto problémem si obvykle dokážeme hravě poradit.

Výše zmíněné závady byly hardwarového charakteru. Nevyplácí se však zapomínat ani na softwarovou výbavu tabletu. Snažte se udržovat operační systém tabletu aktualizovaný a neinstalovat do zařízení velké množství zbytečných aplikací.

optimaltablet

Jak se vyhnout problémům s tabletem:

 1. Vyvarujte se nadměrnému mechanickému namáhání displejů, a zejména pak jakýmkoliv pádům. Obzvláště pády na hrany tabletu přináší zvýšené riziko poškození dotykové plochy.
 2. Obdobné platí i pro veškeré konektory a tlačítka.
 3. V případě pozorování neobvyklého chování systému, případně jeho zpomalení, doporučujeme softwarovou optimalizaci operačního systému a všech nainstalovaných aplikací, případně kompletní obnovení tabletu do továrního nastavení.
 4. Používejte legální software a využívejte jeho dostupných aktualizací.
 5. Neshromažďujte v tabletu zbytečné množství aplikací, které stejně nevyužíváte.
 6. Používejte pokud možno placenou verzi některého z ověřených a kvalitních antivirových programů. Když již takový program vlastníte, nezapomínejte na pravidelné kontroly systému. Dnes a denně se objevují nové typy škodlivého softwaru, které při minulé kontrole vůbec nemusely existovat.

Na závěr.

Nejen při opravě tabletu, ale při jakémkoli kontaktu se zákazníkem samozřejmě dbáme na Vaše soukromí. Všechny informace a data související se servisní zakázkou jsou zcela důvěrná a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.