Společnost Trust uvádí na trh unikátní produkt Car Jump Starter & Powerbank. Novinka nabízí vysokou kapacitu 10 000 mAh, možnost dobíjení inteligentních zařízení, ale i nouzové nastartování automobilu prostřednictvím dodávané soupravy startovacích kabelů.

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank je vyhotoven v černo-oranžovém designu, a to včetně odolného transportního pouzdra, které dále obsahuje startovací kabely, nabíječku do zásuvky a kabel micro USB.
Trust-Urban-Car-Jump-Starter-and-Powerbank10k-Nahled
Výkonný powerbank s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezpečné a rychlé nabíjení chytrých telefonů a tabletů prostřednictvím dvou portů USB proudem o velikosti 1 A, resp. 2,4 A. Díky dodávané sadě startovacích kabelů s ochranou proti zkratu a obrácené polaritě dokáže nouzově nastartovat i automobil s benzinovým motorem s maximálním objemem 4 l a dieselovým motorem o objemu max. 2,5 l.

Powerbank dále nabízí kapesní svítilna s funkcí S.O.S. signalizace a ukazatel stavu akumulátoru, který lze dobít za 5 hodin pomocí dodávaného napájecího kabelu, případně za 10 hodin přes kabel micro USB.

Car Jump Starter & Powerbank s kapacitou 10 000 mAh je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3499 Kč s DPH v České republice a 124,99 eura s DPH na Slovensku.

Leave a Reply