tablety

Poskytované služby:

 1. opravy tlačítek a spínačů, případně jejich výměna
 2. výměny prasklých a jinak poškozených displejů tabletu
 3. výměny digitizérů (dotykového ovládání), případně ochranných skel
 4. opravy a výměny konektorů (USB, audio, napájecí)
 5. výměny baterie v tabletu
 6. výměny krytů
 7. opravy elektroniky
 8. obnovení operačního systému do továrního nastavení
 9. odblokování přístupového hesla
 10. instalace aplikací do tabletu
 11. zálohování a obnova dat z paměťových médií
 12. odvirování tabletu
 13. aktualizace operačních systémů (Android, iOS aj.)

Důvody, proč si vybrat právě nás:

 1. Osobní přístup – ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle potřeb klienta
 2. Profesionalita – servisní personál vyškolený na řešení nejrůznějších problémů
 3. Rychlost – opravu se vždy snažíme uskutečnit v co možná nejkratší době
 4. Zkušenost – mnohaletá praxe v oboru
 5. Dostupnost – stále se zvětšující síť partnerských servisních středisek
 6. Komunikace – snažíme se o to, aby byl klient o všem důležitém vždy informován
 7. Poctivost – svěřené servisní zakázky provádíme svědomitě s ohledem na naši pověst
 8. Úspěšnost – míra úspěšnosti našich oprav v mnoha oblastech převyšuje 95 %
 9. Vždy něco navíc – drobnosti podtrhující vysoké nároky na kvalitu našich služeb

PECET

logo

Kdo jsme:

Jsme společenství samostatných spolupracujících servisních středisek, které nezávisle poskytují služby spočívající v opravě elektronických zařízení. Specializujeme se na opravu tabletů většiny typů a značek (Acer, Asus, LG, Samsung, Huawei a další), zvládneme samozřejmě ale i servis mobilních telefonů a zabýváme se také opravou notebooků. Díky mnohaleté praxi máme bohaté zkušenosti s nejrůznějšími problémy v oblasti techniky a elektroniky. Ať už se Váš problém týká čehokoliv, můžete se na nás vždy obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Kontakty na jednotlivá servisní střediska po celé ČR najdete v sekci "Kontakty".

Chcete využít naše služby?

Rozhodli jste se svěřit nám opravu Vašeho notebooku? Není nic jednoduššího než si v našem seznamu servisních a sběrných míst najít to, které Vám nejvíce vyhovuje a porouchaný počítač tam zanést. Stejně tak je možné objednat kurýra, který zařízení vyzvedne přímo u Vás.

Před jakoukoliv servisní zakázkou Vám doporučujeme provést zálohu všech Vašich důležitých dat.

Oprava tabletu musí vždy začít pečlivou diagnostikou a určením nejvhodnějšího způsobu opravy. Kvůli velkému množství různých zařízení na trhu může diagnostika nějaký čas trvat, nicméně vždy se snažíme o maximální rychlost a o postupu následné opravy tabletu naše zákazníky pravidelně informujeme. 

POBOCKY

Nejběžnější problémy:

 • I když jsou displeje relativně pevné, zároveň jsou také velice křehké. Oprava prasklého displeje u tabletu je jednoznačně nejčastěji řešenou závadou. Stačí totiž jeden nešťastný pád, a to i z malé výšky. Obvykle se setkáváme s poškozenými ochrannými skly, dotykovými plochami nebo celými panely displejů. Oprava displeje tabletu často není možná, nebo se cenově nevyplatí, proto je obvykle řešena výměnou celého displeje či prasklého skla.
 • Klasickým problémem jsou také poškozené konektory. Napájení i přenos dat se u tabletů obvykle řeší pomocí standardního micro USB konektoru. Ten je však spolu s dalšími konektory náchylný na neopatrné zacházení. Častým používáním se mohou kontakty a spoje opotřebit nebo rovnou poničit do takové míry, že je třeba tablet rozebrat a konektor vyměnit za nový. Častá jsou pak i poškození spínačů a tlačítek. Pokud tablet nejde nabít a konektory jsou v pořádku, je obvykle na místě výměna baterie v tabletu.
 • Najdou se situace, kdy je potřeba vyměnit i celý kus vnějšího krytu tabletu. Taková výměna se pak obvykle vyplácí až u dražších modelů. Většinou nejsou ani takovéto náhradní díly na levnější typy tabletů oficiálně dostupné. I s tímto problémem si obvykle dokážeme hravě poradit.

Výše zmíněné závady byly hardwarového charakteru. Nevyplácí se však zapomínat ani na softwarové vybavení notebooku, především pak udržovat operační systém optimalizovaný a mít zajištěné řádné antivirové zabezpečení počítače. Níže najdete několik základních tipů a rad, jak předcházet nejběžnějším problémům s notebooky.

optimaltablet

JAK SE VYHNOUT PROBLÉMŮM S TABLETEM:

 1. Vyvarujte se nadměrnému mechanickému namáhání displejů, a zejména pak jakýmkoliv pádům. Obzvláště pády na hrany tabletu přináší zvýšené riziko poškození dotykové plochy.
 2. Obdobné platí i pro veškeré konektory a tlačítka.
 3. V případě pozorování neobvyklého chování systému, případně jeho zpomalení, doporučujeme softwarovou optimalizaci operačního systému a všech nainstalovaných aplikací, případně kompletní obnovení tabletu do továrního nastavení.
 4. Používejte legální software a využívejte jeho dostupných aktualizací.
 5. Neshromažďujte v tabletu zbytečné množství aplikací, které stejně nevyužíváte.
 6. Používejte pokud možno placenou verzi některého z ověřených a kvalitních antivirových programů. Když již takový program vlastníte, nezapomínejte na pravidelné kontroly systému. Dnes a denně se objevují nové typy škodlivého softwaru, které při minulé kontrole vůbec nemusely existovat.

Na závěr:

Nejen při opravě tabletu, ale při jakémkoli kontaktu se zákazníkem samozřejmě dbáme na Vaše soukromí. Všechny informace a data související se servisní zakázkou jsou zcela důvěrná a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.